Krycí psi - ONCEIRO

O N C E I R O
Chovatelský klub autentického brazilského fily

Menù
Title
Přejít na obsah
Chov stanice Para sempre Baraú očekává štěňátka ze spojení Aritézs Bahía Onca a Cataríma Oguna z Kašnických vinohradů ,u kterých předpokládáme nejen krásné hlavy a exteriér,ale i výborný temperament a nervový systém.Všichni prarodiče se dožili vysokého věku. Otec štěňátek  Aritézs Bahía Onca nar.15.3.2011 po Quasar do Araguaya z Bahía la Rosalejandria RTG. DKK 1/0 DLK 0/0 na výstavách FCI s dosaženými tituli CACIB a CAC   3.místo na světové výstavě s Salzburku Účastníme se hlavně i speciálních mezinárodních výstav Onceiro,které jsou určené pouze pro toto plemeno, kde velmi důkladně s přísným hodnocením hodnotí nejen jejich exteriér ,ale hl.nervový systém a temperament ,který by měl být pro filu typický. Na těchto výstavách jsme dosáhli těch nejlepších výsledků, kdy Aritézs je již třikrát ,nejlepším psem a v roce 2017 k tomu přidal i vítězství o nejlepší hlavu.Otec Aritezse:Quasar do Araguaya je importovaný pes z Brazílie, pracovně vedený,pochází z nejprestižnější chov.stanice.V rodokmenu si nese krev nejlepších psů Brazílie ze starých pracovních liniíCAFIB z významných chovatelských stanic:do Araguaya. do Amparo,do Itapuá do Hisama, do Paraque do Castelo, do Alto Quatis a další.
Matka Aritezse : Bahía la Rosajelandria je velmi typickou fenou s dobrými oceňěními získala:
r. 2008 - 1. místo v kategorii feny 12-18 měsíců.
r.2009 - 3. místo v kategoriii nad 24 měsíců
r.2010- 3. místo v soutěži o nejlepší temperament. - OTIMO
r.2012 - jediná temperament OTIMO
matkou štěňátek je nádherná mladá fena Catarina Oguna z Kašnických vinohradů nar.12.9.2015 po Aron Bladake z Eroni Oguna Santa Catarina RTG. DKK 0/0, DLK 0/0 výstavy FCI se účastnila pouze jedné, kde byla velmi úspěšná a vyhrála nejlepší fenu s dosaženými tituly V1,CAC,KV,BOS
výstavy speciální mezinárodní SKK Onceiro pouze pro toto plemeno ,kde se přísně hodnotí nejen exteriér,ale i temperament a nervový systém se zůčastnila dvakrát a na obou vyhrála svou kategori fen ,nejlepší fenu a nejlepšího jedince výstavy BOB a v soutěži o nejlepší temperament skončila na těsném druhém místě a v minulém roce k tomu přidala ještě krásné druhé místo o nejlepší hlavu. V její krvi koluje krev velmi úspěšných předků,kteří se také pyšní vynikajícími výstavními úspěchy.Její otec Aron Bladake byl velmi tvrdým psem,který svou povahu spolehlivě předával svým potomkům a na výstavách SKK Onceiro vyhrál dvakrát  svou kategorii psů a poté byl vždy nejlepším psem.
Matka Catariny Eroni Oguna Santa Catarina byla nádherná a tvrdá fena, která rovněž kralovala na těchto výstavách.
kontakt email: marsickovamiroslava@seznam.cz  tel.734132628 web. brazilskzfila-barau.cz
 PS: prosím, myslíte, že byste to mohl přeložit i do angl.? Mooc děkuji budu dlužníkem :)
Návrat na obsah